blokart baltic open dienoraštis 2 diena

saulėta,šilta ir vidutiniškai vėjuota
Aerouoste startuoja antrasis baltijos šalių blokart čempionatas.
articles: PB210056.jpg

Saulėta,šilta ir vidutiniškai vėjuota
Aerouoste startuoja antrasis baltijos šalių blokart čempionatas.
Pirmoji staigmena kuomet paskirstomos startinės grupės ir paaiškėja ,kad Algelis sverdamas 93,5 kg priskiriamas vidutinio svorio dalyviams, čia patenka ir kitas Tojana team narys Bitlas. trakų komanda lengvasvoriuose Konradas vidutiniuose sveriantis 90kg. Kostas

pirmieji startuoja lengvasvoriai čia geriausiai sekasi Nidiškiams pirmą važiavima keli sportininkai įsigudrina pavėluoti į startą beveik 3 min. antrajame važiavime jau startas sėkmingesnis visiems.
Vidutinio svorio grupėje susirenka gera kompanija Algis Žižys , Antanas Golubovskis , Vilius Bestauskas, Bitlas, Kostas ir du panevėžio atstovai.Pirmą važiavimą Algis nežiurint didelio svorio skirtumo aplenkia Antaną ir finišuoja pirmas, antram važiavime apsikeičiama vietomis Antanas – sėkmingiau praskrenda pilnu kursu, nors Algis kelis kartus laviruotėje ir išsiveržia kiek į priekį-finišuoja pimas , bitlui nelabai sekasi jis apie viduriuką ir niiekaip nepaveja Bestausko, Kostas grupės vidurį vis geriau ir geriau perpranta vėjaračius ir aktyviai kovoja distancijoje.

Sunkiasvoriuose jokių šansų pirmame važiavime nepalieka Eimutis iš Nidos -geriau žinomas ,kaip Žudikas kūdikio veidu, nuo jo nedaug atsilieka Marius.Jonukas užtikrintai baigia distanciją su didele trauma-širdyje, Liudas šauniai isitvirtina viduryje. Antram važiavime Marius pasikeičia didesne 5,5 kv.m būrę ir tai akivaizdžiai nuleme finišo baigti.Marius pirmas Žudikas antras.

Trečiasis ir ketvirtasis važiavimai lengvasvoriuos vyksta analogiškai pirmiesiems , Konradas gerai startuoja bet finišuoja prasčiau Nida šioje svorio kategorijoje valdo.

vidutinio svorio grupė pasikeičia būres nuo 4kv.m iki 5,5 kv.m ir prasukioję kokį pusvalandį taip ir nestartuoja, nes atvyksta pietų automobilis ir žaviosios damos sukviečia visus gardžiai košei. Po pietų jau startas ir šį kartą Algis gan prastai startavęs nepalieka jokių šansų ir su dideliu pranašumu laimi. Ketvirto važiavimo herojumi ir vėl tampa Žižys važiuodamas pirmas išskridamas į pievas ir balas.
Pirmas finišuoja vėjaratininkas iš Panevėžio . Ketvirtam važiavime gan neblogai pusę distancijos suskraido Bitlas , tačiau negavęs škvalo paskutinėje kilpoje neatsilaiko prieš Vilių. Antanas taip pat priekyje, o Algis finišuoja už saves palikdamas kelis sportininkus.

Sunkiasvoriuose verda aštri kova tarp Žudiko ir Mariaus , ši kartą ir Jonukui bei Liudui sekasi gan gerai.

Vakarėja neitikėtinai puikus oras visą dieną ir smagi nuotaika.
Vakaronė “Bangomušoje”.
Teisėjai nuspręs rytdienos reglamentą ,dar neaišku ar bus atmetimai ar vyks toliau varžybos sumuojant rezultatus ar bus naujai perskaičiuotas finalas.
foto atsiras vėliau