paroda

ir aš ten buvau
Images: IMG_5136.JPG
parodos eksponatas foto:arbusis


Gruodžio 3 dieną Lietuvos nacionaliniame muziejuje (Arsenalo g. 1, Vilnius) duris atverė „Tūkstantmečio odisėjos. Vienas vardas – Lietuva“ paroda.
Startavę 2008 m. spalio 5 d., Lietuvos buriuotojai jachta „Ambersail“ apiplaukė aplink pasaulį, aplankė 26 lietuvių bendruomenes ir išgarsino Lietuvos vardą. Tai svarbiausias ir geriausiai Lietuvos vardo tūkstantmečio minėjimą įprasminęs renginys.
„Tūkstantmečio odisėja“ pakvietė paminėti Lietuvos vardo tūkstantmetį ir 2009 metų liepos 5 dieną vienu metu savo šalies himną giedojo viso pasaulio lietuviai. Šios akimirkos, užfiksuotos 52 planetos vietose ir Lietuvoje, įmažintos DVD filme „Tautiška giesmė – aplink pasaulį“.
Paroda Lietuvos nacionaliniame muziejuje veiks iki 2010 metų vasario 7 dienos.
renginyje dalyvavo jo Ekselencija Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus.

Images: IMG_5131.JPG
Valdas Adamkus
foto:arbusis
p.s.
Renginio metu pristatyti Naujųjų metų kalendoriai su puikiomis fotografijomis.
Ekspozicijoje patiko sudrožtos virvės ir didelė Linkaus štorminė apranga nesutilpusi už stiklo.Publikos buvo gausiai. Tiesa eidami į renginį mudu su Nagliu Šulija supainiojome adresus ir pirmiausia apsilankėm kamerinės muzikos koncerte, kur neradę nei vieno buriuotojo vien ambasadoriai ir poniutės su ponaičiais. Supratome , kad ne ten pataikėm(ARSENALO 3A), kiek paklaidžioję radom ir ir mūsiškį (Arsenalo 3).Viskas šalia- tik viena Grafo Budrio valda- kita grafienės Kulnytės.