KMR 43

Kuršių marių reagata: buriuotojams - poilsio diena nuotrauka, foto

1,2 etapo rezutatai
1 etapo rezutatai

0 grupė:

ARABELA Raimondas Šiugždinis
RAGANOSIS Saulius Pajarskas
LEVANTE Tauras Rymonis

I grupė:

KATARINA JEE Mart Tamm (Estija)
MARIUS BMW Gintautas Mincė
JIGY JIGY Šarūnas Sodeika

II grupė:

KIRKĖ Andrius Virbickas
X’as   Sergej Moliakov
BARAKA Rimantas Stropus

III grupė:

NIDA Arūnas Burkšas
SUOMINIS Edmundas Gylys
ARDO Vygantas Stankus

IV grupė:

VĖTRA Linas Baublys
VASARA Vilius Roškus
ŪRUS&KO VĖJAS PLIUS         Vaclovas Baravykas

V grupė:

TIGRA Darius Kašėta
JUGNĖ Jurijus Lebedevas
TANGO Aidas Narbutas

VI grupė:

VERDENĖ Gražvydas Lukoševičius
VILMA Vytis Dedonis
GILIJA Saulius Urba

VII. 1-a grupė

ŠARŪNAS Rimgaudas Gelgotas
PHOENIX Ričardas Malkevičius
NERIJA Andrius Končius

VII. 1-a grupė

APHRODITE Anatolij Dmitriščiuk
BLUE BIRD Jonas Blinstrubas
FESTINA Gintautas Jauneika

uij  vėjo be…
super piaras….

gaila , kad rusai eilinį kartą paši….o.
Sveikiname Baublį ir linkime taip toliau…
“Festina” kabinasi į medalius svarbu , kad karštis neišjungtų…
o kur GAFSAN…..
Rokas Arbušis su undinėle santykiavo tai gal vėjo jau bus….
visiems ištvermės ….

antro etapo rezultatai
2010-08-03

0 grupė:
1. „Arabela“ Raimondas Šiugždinis (Kaunas)
2. „Levante“ Tauras Rymonis (Kaunas)
3. „Raganosis“ Saulius Pajarskas (Kaunas)

I grupė:
1. „Katarina Jee“ Mart Tamm (Kuressaare (Estija))
2. „Baltas“ Gintaras Vaičiūnas (Klaipėda)
3. „Marius BMW“ Gintautas Mincė (Kaunas)

II grupė:
1. „X’as“ Sergej Moliakov (Klaipėda)
2. „Baraka“ Rimantas Stropus (Klaipėda)
3. „Kirkė“ Andrius Virbickas (Vilnius)

III grupė:
1. „Nida“ Arūnas Burkšas (Neringa)
2. „Banga“ Aistis Kalanavičius (Kaunas)
3. „Suominis“ Edmundas Gylys (Klaipėda)

IV grupė:
1. „Vasara“ Vilius Roškus (Vilnius)
2. „Vėtra“ Linas Baublys (Vilnius)
3. „Ūrus&Ko Vėjas Plius“ Vaclovas Baravykas (Vilnius)

V grupė:
1. „Tango“ Aidas Narbutas (Kaunas)
2. „Terra“ Gintaras Klemensas Kalonaitis (Kaunas)
3. „Tigra“ Darius Kašėta (Vilnius)

VI grupė:
1. „Verdenė“ Gražvydas Lukoševičius (Kaunas)
2. „Vilma“ Vytis Dedonis (Vilnius)
3. „13“ Kęstutis Rutkauskas (Kaunas)

VII 1-a grupė:
1. „Nerija“ Andrius Končius (Vilnius)
2. „Šatrija“ Artūras Letkauskas (Klaipėda)
3. „Phoenix“ Ričardas Malkevičius (Kaunas)

VII 2-a grupė:
1. „Aphrodite“ Anatolij Dmitriščiuk (Klaipėda)
2. „Pastiche“ Artūras Daugulis (Vilnius)

daugelis nusiėmė neatlaikę šliauto…
Gafson rods kažkokį klubą įkūrė….Kardelių rods…..