NDBL 10

Klubas „Marių burės”  Minijos (Mingės) jachtų prieplaukoje rugsėjo 17-19 dienomis organizuoja tradicine tapusią Nemuno deltos burinių laivų regatą . Dalyvauti kviečiamos vienkorpusinės kreiserinės jachtos  dvejose – sportinių ir klubinių laivų grupėse. Klubas atsiprašo daugiakorpusinių ir jolių tipo laivų įgulų, nes dėl infrastuktūros specifikos nesugeba užtikrinti joms švartavimosi ir apgyvendinimo bei buitinių patogumų.

Klubas siekia, kad  regata būtų maloniu rudeniniu susibūrimu geroje kompanijoje su sportinio buriavimo elementais ir pramoga kreiserinio burinio plaukiojimo entuziastams, ir proga pajusti buriavimo dvasią visiems norintiems. Sportinių laivų grupėje tikimės, kad vyks garbinga, korektiška, azartiška kova ir bus išaiškinti stipriausieji, o klubinių laivų grupėje tikimės, kad visiems bus priimtinos ir suprantamos taisyklės ir sąlygos, kuriomis bus nustatyti regatos nugalėtojai.

Šiais metais, Aplinkos ministerijai palankiai buriuotojams pakeitus  „Aplinkos sąlygų plaukioti…” nuostatas, o Nemuno deltos regioniniam parkui maloniai sutikus suderinti apžvalginio etapo trasą, trečiasis klubinių jachtų grupės etapas vyks Krokų lankos ežere.

Jachtos „Ragainė II” kelionės aplink pasaulį baigimo proga Ketvirtosios Nemuno deltos burinių laivų regatos devizas : „Pažinti Pasaulį pradėk nuo Lietuvos”. Tikimės, kad Nemuno deltos grožis įkvėps ir kitus pakartoti „Ragainės II” žygį.

Šilutės rajono, o ypač Minijos, Uostadvario, Ventės, Kintų, Šturmų gyventojus maloniai kviečiame pasigėrėti regatos vaizdais Minijos, Atmatos upėse, Kuršių mariose prie Ventės rago ir Krokų lankos ežere. Regatos tvarkaraštį galima rasti Klubo tinklapyje:

REGISTRACIJA WWW.MINIJA.COM