Rudeninis vėjas

Ir Kaune buriuojama…

papildyta info is ve.lt

Vyrų olimpinėje „Laser Standart“ jachtų klasėje regatos čempionu tapo Rokas Milevičius iš Kauno buriavimo mokyklos „Bangpūtys“. Bendroje įskaitoje jis surinko 6 baudos taškus ir dviguba persvara aplenkė antroje vietoje likusį kaunietį Šarūną Felenderį (12 tšk.). Trečioje vietoje su 15 baudos taškų – Aurimas Eidukas iš Šiaulių.

„Laser Radial“ jachtų klasėje pirmą vietą užėmė kaunietis Karolis Janulionis (12 tšk.). Antras buvo klaipėdiškis Dominykas Kneižys su 14 bados taškų, o trečia kaunietė Viktorija Andrulytė (16 tšk.).

Jaunių „Laser 4.7“ klasėje nugalėjo kaunietė Milda Eidukevičiūtė (15 tšk.). Antra vieta atiteko Armandui Kožemečenkai iš Neringos (21 tšk.), trečioji – Justinui Volungevičiui iš Kauno (24 tšk.).

„Optimist“ jachtų klasės (iki 15 m.) varžybose nugalėjo kaunietis Domantas Juškevičius (16 tšk.). Jis aplenkė Maksimą Dzyahelą iš Baltarusijos (29 tšk.) ir kaunietį Rytį Dikšaitį (29 tšk.). Tuo tarpu „Optimist“ jachtų klasės merginų varžybų nugalėtoja paskelbta Anastasia Kriutsova iš Baltarusijos (56 tšk.), antrą vietą laimėjo Magda Daniszewska iš Lenkijos (63 tšk.), o trečią – Rusnė Baliutavičiūtė iš Klaipėdos (89 tšk.).

„Optimist“ jachtų klasėje apdovanoti ir vaikai iki 11 metų. Šios kategorijos lyderiu tapo Maksimas Dzyahelis iš Baltarusijos (29 tšk.), antra – Magda Daniszewska iš Lenkijos (63 tšk.), trečias – kaunietis Simonas Jeršovas (83 tšk.).

Regatos akimirka

Vyrų olimpinėje „Finn“ klasėje regatos nugalėtoju tapo kaunietis Tauras Rymonis (5 baudos taškai), antrą vietą užėmė Adomas Janulionis iš Vilniaus (11 tšk.), trečiąją – kaunietis Rytis Bagdžiūnas (17 tšk.).

Regatoje „Rudens vėjas“ iš viso varžėsi per 150 sportininkų iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Rusijos ir Baltarusijos.

dar vienas info

"Suominio" buriuotojai siautė Kauno mariose nuotrauka, foto