medalis ir brazilijoje medalis

Gintarė Volungevičiūtė-Scheidt

Į vyro gimtinę pasisvečiuoti atvykusi Pekino žaidynių vicečempionė Gintarė Volungevičiūtė-Scheidt nepraleido progos pasivaržyti Brazilijos buriavimo čempionate ir pasidabino sidabro apdovanojimu, rašo „Lietuvos rytas“.

„Tai nebuvo planuotas Gintarės startas, tačiau vis tiek malonu, kad taip gerai pasirodė Brazilijoje”, – džiaugėsi Lietuvos buriuotojų sąjungos (LBS) generalinis sekretorius Linas Tamkvaitis.

28-erių G.Scheidt gavo jachtą per vyro draugus ir olimpinėje „Laser Radial” klasėje tarp 49 dalyvių bendrojoje įskaitoje užėmė 2-ą vietą.

Laimėjusi 3 iš 10 plaukimų, Pekino olimpiados vicečempionė nusileido tik šešeriais metais jaunesniam brazilui Matheusui Dallagnelo.

Lietuvės vyras dukart olimpinis ir aštuoniskart pasaulio čempionas 37-erių Robertas Scheidtas šalies čempionatą yra laimėjęs 12 kartų ir nuo 2007 metų nedalyvauja Brazilijos buriuotojų pirmenybėse.

Į Lietuvą G.Scheidt trumpam žada grįžti kovo mėnesio pradžioje ir, pasitikrinusi sveikatą, išvyks į Milaną (Italija), kur pradės rengtis Europos ir pasaulio buriavimo čempionatams.

„Gintarei svarbiausia yra sėkmingai pasirodyti gruodį Australijoje vyksiančiame planetos čempionate. Ten bus išdalyti net 75 procentai visų kelialapių į 2012 metų Londono žaidynes. Norėtume, kad būtent ten ji pasižymėtų“, – šnekėjo L.Tamkvaitis.

p.s.

tikime ir laukiam…