RINKITE ŽIŪROVŲ FOVORITĄ

KINTANTYS REZULTATAI MINIJOS TINKLAPYJE
SPUSTELKITE

Kartu su paskutinėm konkurso fotografijom, skelbiam ir Žiūrovų-lankytojų komisijos darbo pradžią. Žiūrovai savo nuomonę gali išreikšti sekančiu būdu:

Kiekvienas lankytojas gali sureitinguoti po 3, jam labiausiai patikusius fotokūrinius:
1 vieta – 3 taškai
2 vieta – 2 taškai
3 vieta – 1 taškas
Savo siūlymus, kiekvienas Žiūrovų-lankytojų komisijos narys, elektroniniu paštu, savo verdiktus siunčia Bitlui - bitlas@minija.com.  (Bet kaip kitaip – SMS’ais, komentaruose, telefonu, šakėm ant vandens, ar geltonais dažais ant sniego išreikštos nuomonės negalios, ir jų taškai skaičiuojami nebus).  Tada nuotraukai priskirti taškai bus sumuojami ir  Minija.com skelbs nuotraukų lentelę, kurioje varžysis Žiūrovų-lankytojų įvertintos nuotraukos. Kiekviena dieną reitingai bus atnaujinami. Minija.com puslapiuose bus eksponuojamos 10, iki tos dienos daugiausiai taškų surinkusių nuotraukų. 5-ios, Žiūrovų-lankytojų nuomone - geriausios fotonuotraukos bus atspausdintos ir eksponuojamos parodoje, LKRT renginio metu, šių metų kovo 12 dieną Šventojoje.

Žiūrovai-lankytojai savo nuomones gali reikšti nuo vasario 3dienos, iki vasario 28 dienos, 23 valandos, 59 minučių. Kiekvienas lankytojų komisijos narys, savo nuomonę gali pareikšti tik vieną kartą.

Dėmesio! Norint išlaikyti intrigą, tarpiniai Žiūrovų-lankytojų komisijos verdiktai bus sklebiami tik iki vasario 23 dienos! Likusios 5 dienos – taip vadinamas žaidimas “nematuškėmis” – bus aiškios tik tendencijos ir ryškūs lyderiai, kurie, per 5 dienas galės ir pasikeisti. Žodžiu – Bitlo taip mėgiamai “korupcijai” – žalia šviesa ir tiesus kelias!

Galutiniai abiejų komisijų sprendimai paskelbti ir  apdovanojimai nugalėtojams bus įteikti – 2011 metų, kovo mėnesio 12 dieną, Šventojoje, Lietuvos Klubinių Regatų kasmetinio renginio metu!