KMR Pabaiga

Paskutinis etapas, apdovanojimai..
Images: KMR a.jpg

Paskutinis etapas.
Prie įgulos vėl prisideda Bebras bei prisijungia Tomkė.
Vėjo jau daugiau – mums į naudą.

Startuojame sekundės tikslumu, startas tikrai nepakartojamas.
Lekiame vieni iš pirmųjų.
Sekasi tikrai neblogai, visi džiaugiasi.

Bet paėmus pietinį ženklą jau paskutinį kartą, vietoj kovodami su estais ir nepažeidžiant taisyklių užkišdami jiems kelią, mes juos praleidžiame. Mes plaukėme dėl pramogos, tad nenorėjome pykdyti žmonių.
Po ženklo paėmimo iškart halsuojame ir keliame spinakerį. Kiti nuėjo nehalzuodami, kursai skyrėsi. Pagal skaičiavimus mūsų žingsnis turėjo būti itin sėkmingas, bet… Pasikeitė vėjas ir ne į mūsų naudą.. Kai kiti halzavo 2 kartus, mes halzavome 3..

Ir jau finišo tiesioji. Plaukiame 4, vėjas rimsta. Nuo kitų  atitolę išties nedaug.
Pagaliau finišas.

Perskaičiuoto laiko rezultatai vis kitur rašomi skirtingai, tad dar nepublikuosiu.
Images: KMR BB.jpg

Po apdovanojimų neužilgo prie saulės laikrodžio buvo atidengtos išgraviruotos plytelės su 4 lietuvių jachtomis, kurios apiplaukė aplink pasaulį. Tai buvo jachtos “Lietuva”, “Laisvė”, “Ambersail” ir “Ragainė II”. Ta proga ir vienas iš Tojana-Viči team įgulos narys Gintautas Brazaitis buvo pakviestas atstovauti Minijos klubą bei jachtą “Ragainė II”, nes gerb. Varnas buvo išvykęs ir pasakyti kalbą.

Toliau vakare sekė galutiniai apdovanojimai. Per juos gavome prizą, kurį įsteigė VIČI už jaunausią komandą.

Regata baigėsi, kai kurie jau iškeliavo namo.
Visa “Tojana-Viči” jaunimo komanda dėkoje savo kapitonui Dariui Gerasimavičiui-Bitlui už suteiktą galimybę sudalyvauti vienoje didžiausių Lietuvos regatų. Dėkojame už suteiktą patirtį, atsidavimą ir rūpinimąsi. Taip pat dėkojame Artūrui Puidokui, kuris plaukė su mumis kiekviename etape ir padėjo Bitlui. Taip pat išreiškiame padėkas Bebrui ir Tomkei, kurie regatos eigoje prie mūsų prisidėjo, parodė kaip atlikti kai kuriuos veiksmus kuo geriau, davė buriavimo patirties.
Bei dėkojame mūsų remėjui VIČI, kurie suteikė galimybę maitintis skaniau ir prabangiau nei per kokią kitą regatą. Kurie tikėjo mumis, suteikė ryžto ir jėgų.

Images: TOJANA VICI - logo.png

Emilis