VĖJO 3 naujas numeris

virselis.jpeg

Buriuotojams – naujas žurnalo numeris

Jau pasirodė naujausias jachtingo žurnalo “Vėjo!3″ numeris, kuriame yra interviu su geriausia Lietuvos buriuotoja Gintare Scheidt, pokalbį su vokiečių jachtos “Tutima” įgula, straipsnį apie jėgos aitvarus sutramdančias merginas, buriaviečių Kuršių mariose apžvalgą, praktinius patarimus, kaip paruošti laivą žiemai, kaip nenuklysti nuo užsibrėžto maršruto.

 

Taip pat naujame “Vėjo!3″ narpliojama paini Vilniaus jachtklubo istorija. Rasa Varnaitė dalinasi patirtimi, kaip įsidarbinti kruizinėse jachtose. Dar kartą primenama apie saugumo jūroje reikalavimus. Nuo šio numerio pradedame spausdinti linksmus, šmaikščius ir nepakartojamus Dėdės Romo pasakojimus. Žurnale “Vėjo!3″ rasite dar daug įdomių straipsnių, naudingų patarimų.

 

Tikimės, jog naujas “Vėjo!3″ numeris Jums patiks! Visada laukiame Jūsų pastebėjimų, patarimų, atsiliepimų. Taip pat kviečiame visus norinčius prisidėti prie žurnalo kūrimo – autorius, fotografus, gerų idėjų turinčius žmones.

Vilniečiai žurnalą gali įsigyti  “Surfhouse” parduotuvėje, Rinktinės g. 55.
Ateinančią savaitę žurnalą   pristatysime į Klaipėdą, parduotuvę “Jachtai.lt”, Pilies g. 4 ir į Kauną – parduotuvė “Marinera”, Kauno jachtklubas.

Eglė Kasperavičiūtė
eglekasperaviciute@gmail.com
tel. nr. 865610787