NAUJAS PASAULIO DN ČEMPIONAS

ZAKRZEWSKI TOMASZ PL

Wyrwane szczęki z płozownicy Tomka Zakrzewskiego

PIRMAS
ZAKRZEWSKI TOMASZ PL
ANTRAS
TAGU , KARL -HANNES EST
TREČIAS
EBLER-HANSEN,HANS DEN

Sprendziant iš rezultatų varžybos vos įvyko
Daugelis fovoritų dėja nepateisino savo reputacijos, kalbu apie Karol Jablonskyj
ir amerikietį Ron Shery
Gaila nesėkmingai pasirodė ir Šarūnas Sodeika
Jis liko 30 Sidabriniame laivyne.
galim pasidžiaugti labai aukšta esto Vorema ketvirta vieta ir prizininku Tagu antrojio vieta….
ir geru Latvijos DN komandos rezultatu Alvikis devintas o dar du Auksiniame laivyne.
Liko tikėtis, kad bus dar galima atsigriebi Europos č. važiavimuose , nes rodos vėjo žada daugiau, kad tik neužsnigtų

Polak Bojerowym Mistrzem Świata!

Pasulio čempionato rezultatai:

Division: DN FLEET A (50 boats) (top)

Pos Sail Skipper 1A 2A 3A Total
Points
Pos
1 P- 55 Zakrzewski, Tomasz 3 2 2 7,00 1
2 C- 31 Tagu, Karl-Hannes 2 3 5 10,00 2
3 D- 92 Ebler-Hansen, Hans 1 9 1 11,00 3
4 C- 6 Vooremaa, Vaiko 7 11 7 25,00 4
5 US- 44 Sherry, Ron 22 1 4 27,00 5
6 P- 65 Bernat, Marek 8 14 8 30,00 6
7 CZ- 99 Zobac, Jakub 4 6 21 31,00 7
8 G- 936 Kolb, Jost 10 13 10 33,00 8
9 O- 311 Alvikis, Matiss 20 4 11 35,00 9
10 P- 235 Baranowski, Adam 16 8 12 36,00 10
11 D- 112 Ebler, Thomas 13 10 13 36,00 11
12 M- 53 Hamrak, Peter 17 5 15 37,00 12
13 S- 81 Lindgren, Tomas 5 24 16 45,00 13
14 US- 5224 Thieler, James 11 12 24 47,00 14
15 S- 794 Wersäll, Oscar 6 7 36 49,00 15
16 P- 13 Kardas, Darek 9 21 27 57,00 16
17 US- 5193 Anderson, Eric 12 18 34 64,00 17
18 P- 114 Burczynski, Michal 32 15 20 67,00 18
19 C- 64 Akermann, Jaan 28 31 9 68,00 19
20 P- 110 Marcinczyk, Wieslaw 14 23 32 69,00 20
21 G- 624 Bock, Andreas 19 34 18 71,00 21
22 L- 66 Pettersson, John 21 29 23 73,00 22
23 O- 4 Elnionis, Raivo 51/DNF 17 6 74,00 23
24 S- 5 Luks, Ake 24 25 28 77,00 24
25 P- 164 Burczynski, Pawel 15 20 44 79,00 25
26 C- 45 Kosk, Mihkel 25 51/DSQ 3 79,00 26
27 S- 639 Lindström, Dag 51/NoFin 16 19 86,00 27
28 C- 60 Randmaa, Rando 23 38 26 87,00 28
29 P- 155 Zakrzewski, Lukasz 30 22 35 87,00 29
30 L- 65 Pettersson, Mikael 31 39 17 87,00 30
31 R- 1 Vasilyev, Oleg 33 28 30 91,00 31
32 S- 8 Lönegren, Fredrik 26 32 33 91,00 32
33 P- 31 Graczyk, Robert 18 44 31 93,00 33
34 G- 737 Bohn, Joerg 41 41 14 96,00 34
35 L- 601 Winquist, John 51/DNF 26 22 99,00 35
36 G- 709 Voss, Karsten 36 35 29 100,00 36
37 P- 58 Henke, Jerzy 35 27 40 102,00 37
38 S- 143 Elfström, Hakan 37 30 37 104,00 38
39 O- 10 Graudums, Gatis 29 42 38 109,00 39
40 P- 134 Szumowski, Ryszard 51/DNF 19 39 109,00 40
41 US- 5219 Baker, Kent 38 33 41 112,00 41
42 P- 36 Jablonski, Karol 27 37 51/DNF 115,00 42
43 G- 551 Seegers, Christian 40 36 42 118,00 43
44 Z- 39 Vuithier, Jean-Claude 51/DNF 51/DNF 25 127,00 44
45 G- 99 C.Schreiber, Manfred 34 51/DSQ 43 128,00 45
46 G- 679 Schneider, Martin-Bjoern 39 40 51/DNF 130,00 46
47 C- 36 Vooremaa, Argo 51/DNF 43 51/DNF 145,00 47
48T G- 107 Zeiger, Bernd 51/DNF 51/DNF 51/DNF 153,00T 48T
48T G- 244 Forstmann, Dr.Axel 51/DNF 51/DNF 51/DNF 153,00T 48T
48T G- 666 Siems, Torsten 51/DNF 51/DNF 51/DNF 153,00T 48T

Notes

(1) Scoring System is Intnl DN Iceboat LowPoint
(2) Finishes in [brackets] denote throwouts

Division: DN FLEET B (48 boats) (top)

Pos Sail Skipper 1B 2B 3B Total
Points
Pos
1 D- 156 Jörgensen, Poul 4 2 3 9,00 1
2 S- 552 Lantz, Lars 5 3 9 17,00 2
3 C- 26 Pärtel, Valdo 20 6 4 30,00 3
4 S- 713 Gustring, Richard 17 4 10 31,00 4
5 G- 600 Dieckmann, Uwe 12 5 14 31,00 5
6 Z- 42 Fredy, Rudolf 3 14 19 36,00 6
7 O- 111 Omanbriedis, Ricards 7 18 13 38,00 7
8 M- 50 Denes-Marton, Hegyi 9 27 5 41,00 8
9 P- 24 Najdrowski, Jerzy 6 11 25 42,00 9
10 L- 37 Caravitis, Timoleon 16 20 7 43,00 10
11 P- 107 Stefaniuk, Marek-Artur 29 1 15 45,00 11
12 C- 47 Aljaste, Martin 1 30 17 48,00 12
13 G- 517 Obermaier, Sebastian 2 24 24 50,00 13
14 H- 580 Tolsma, Johan 14 25 12 51,00 14
15 G- 927 Heide, Hermann 23 7 22 52,00 15
16 Z- 78 Marti, Ueli 18 9 26 53,00 16
17 G- 8 Huber, Thomas 27 26 2 55,00 17
18 Z- 50 Durr, Philippe 13 38 11 62,00 18
19 C- 46 Hool, Mati 28 36 1 65,00 19
20 CZ- 92 Vacula, Martin 49/NoFin 13 6 68,00 20
21 Z- 57 Durr, Jerome 8 39 21 68,00 21
22 G- 677 Hotho, Matthias 35 16 18 69,00 22
23 G- 102 Hotho, Michael 19 23 27 69,00 23
24 Z- 25 Bachelin, Pierre 21 8 41 70,00 24
25 H- 720 vanRaay, Joost 26 10 35 71,00 25
26 L- 69 Löfberg, Mats 25 15 34 74,00 26
27 O- 6 Rozenbergs, Gunars 24 31 20 75,00 27
28 S- 107 Bokfors, Stefan 11 49/DNF 16 76,00 28
29 P- 208 Kisly, Miroslaw 22 17 38 77,00 29
30 T- 11 Sodeika, Sarunas 15 49/DNF 23 87,00 30
31 C- 5 Vare, Tonis 34 22 32 88,00 31
32 R- 5 Pulkov, Sergey 10 49/DSQ 30 89,00 32
33 H- 404 vanWettum, Martin 42 19 29 90,00 33
34 H- 467 vanRiemsdijk, Dideric 49/DNF 35 8 92,00 34
35 O- 1 Kruklis, Rudolfs 49/DNF 12 31 92,00 35
36 US- 1277 Bowman, Hal 37 21 37 95,00 36
37 P- 247 Brosz, Maciej 39 28 28 95,00 37
38 G- 986 Schlittenhard, Jens 30 33 39 102,00 38
39 L- 60 Winqvist, Jan 31 29 49/DNF 109,00 39
40 US- 4775 Whitcomb, Eben 41 34 36 111,00 40
41 S- 609 Sjöberg, Bengt 33 37 42 112,00 41
42 P- 104 Baranowski, Wojciech 32 40 43 115,00 42
43 G- 521 Mellenthin, Rainer 36 49/DSQ 33 118,00 43
44 P- 311 Worek, Wojciech 49/DNF 32 40 121,00 44
45 US- 3535 Kent, Jeffrey 38 49/DNF 49/DNF 136,00 45
46 OE- 221 Müller-Hartburg, Niklas 40 49/DNF 49/DNF 138,00 46
47T S- 42 Söderberg, Hakan 49/DNF 49/DSQ 49/DNF 147,00T 47T
47T US- 3433 Cummins, Robert 49/DNF 49/DNF 49/DNF 147,00T 47T

Notes

(1) Scoring System is Intnl DN Iceboat LowPoint
(2) Finishes in [brackets] denote throwouts

Division: DN FLEET C (43 boats) (top)

Pos Sail Skipper BIRTH_DATE 1C 2C Total
Points
Pos
1 G- 597 Boettger, Wolfgang 2 1 3,00 1
2 CZ- 112 Ptasnik, Vladislav 7 5 12,00 2
3 CZ- 97 Vacula, Libor 4 9 13,00 3
4 S- 726 Stenberg, Patrik 10 4 14,00 4
5 S- 117 Oskarsson, Niklas 8 7 15,00 5
6 S- 515 Kvartsen, Tord 5 10 15,00 6
7 OE- 110 Romaner, Helmuth 6 14 20,00 7
8 G- 360 Schulz, Frank 12 12 24,00 8
9 US- 30 LeBeau, Leon 25 2 27,00 9
10 G- 4 Gottke, Dietmar 16 11 27,00 10
11 D- 126 Möller, Lars 14 15 29,00 11
12 P- 44 Taber, Janusz-Marek 3 26 29,00 12
13 CZ- 100 Rocek, Roman 1 32 33,00 13
14 C- 89 Kukk, Jürgen 11 24 35,00 14
15 S- 812 Klemets, Eddie 21 16 37,00 15
16 H- 845 Greveling, Peter 18 19 37,00 16
17 G- 499 Schillert, Henning 17 20 37,00 17
18 S- 596 Stromberg, Gunnar 15 22 37,00 18
19 G- 544 Büchner, Thomas 13 25 38,00 19
20 H- 199 vanRooij, Peter 44/DNF 3 47,00 20
21 H- 472 Ploum, Piet 44/DNF 6 50,00 21
22 K- 11 Rowland, Gareth 22 28 50,00 22
23 G- 136 Meyer, Dirk 44/DNF 8 52,00 23
24 H- 460 Smit, Ruud 23 29 52,00 24
25 S- 810 Olsson, Nils-Olof 20 33 53,00 25
26 C- 4 Aardemaa, Toivo 9 44/DNF 53,00 26
27 G- 631 Schorling, Ernst-August 19 35 54,00 27
28 G- 896 Peters, Knut 44/DSQ 13 57,00 28
29 R- 38 Vostronosov, Victor 44/DNF 17 61,00 29
30 H- 635 Hartman, Leo 44/DNF 18 62,00 30
31 Z- 61 Marc-Martin, Philippe 24 38 62,00 31
32 L- 68 Pettersson, Dann 44/DNF 21 65,00 32
33 G- 527 Kring, Günter 44/DSQ 23 67,00 33
34 R- 172 Chusov, Alexey 44/DSQ 27 71,00 34
35 G- 749 Kroglowski, Wulf 44/DNF 30 74,00 35
36 C- 86 Skatskov, Gert 44/DSQ 31 75,00 36
37 N- 13 Schjölberg-Henriksen, Per 44/DNF 34 78,00 37
38 R- 190 Laryushenkov, Anatoly 44/DNF 36 80,00 38
39 G- 44 Forstmann, Heiner 44/DSQ 37 81,00 39
40T R- 10 Galich, Alexander 44/DNF 44/DNF 88,00T 40T
40T R- 211 Kashirsky, Eugene 44/DNF 44/DSQ 88,00T 40T
40T H- 860 Bosker, Margreet 44/DNF 44/DNF 88,00T 40T
40T G- 905 Mauer, Dietmar 44/DNF 44/DNF 88,00T 40T

Notes

(1) Scoring System is Intnl DN Iceboat LowPoint
(2) Finishes in [brackets] denote throwouts

Division: DN FLEET D (44 boats) (top)

Pos Sail Skipper 1D 2D Total
Points
Pos
1 R- 98 Chernov, Evgeny 2 1 3,00 1
2 P- 243 Szczesny, Adam 4 2 6,00 2
3 H- 592 deSauvage-Nolting, Egbert 3 7 10,00 3
4 H- 534 Heida, Jan 12 3 15,00 4
5 CZ- 83 Harcuba, Petr 5 11 16,00 5
6 R- 79 Kozlova, Valentina 7 10 17,00 6
7 H- 962 Kloos, Ben 16 5 21,00 7
8 L- 53 Pennanen, Petri 6 16 22,00 8
9 G- 119 Keller, Jürgen 9 17 26,00 9
10 P- 338 Zarnowski, Maciej 19 8 27,00 10
11 G- 90 Stärzl, Alexander 15 13 28,00 11
12 P- 254 Sielicki, Rafal 10 18 28,00 12
13 G- 487 Schulz, Dieter 13 19 32,00 13
14 G- 654 Spitczok-von-Brisinski, Detlev 21 15 36,00 14
15 R- 105 Kopylov, Roman 18 20 38,00 15
16 H- 919 Spaas, Rolph 17 21 38,00 16
17 H- 877 vanHelden, Lex 22 24 46,00 17
18 Z- 87 Conus, Matthieu 1 45/DNF 46,00 18
19 H- 677 Mittelmeijer, Charles 45/DNF 4 49,00 19
20 S- 788 Svensson, Per Ove 45/DSQ 6 51,00 20
21 R- 169 Kudashev, Alexey 20 31 51,00 21
22 C- 96 Laurits, Hardi 8 45/DNF 53,00 22
23 G- 975 Huss, Detlef 45/DSQ 9 54,00 23
24 S- 807 Larsson, Richard 11 45/DNF 56,00 24
25 H- 667 Hopma-Zijlema, Piet 45/DNF 12 57,00 25
26 P- 148 Macugowski, Pawel 45/DNF 14 59,00 26
27 D- 173 Heilmann, Erik 14 45/DNF 59,00 27
28 G- 234 Greten, Ernst 45/DNF 22 67,00 28
29 S- 890 Bolsch, George 45/DNF 23 68,00 29
30 Z- 102 LHuillier, Arnaud 45/DNF 25 70,00 30
31 R- 185 Kumbrasev, Vechaslav 45/DNF 26 71,00 31
32 R- 713 Khodykin, Roman 45/DNF 27 72,00 32
33 CZ- 113 Komarek, Vojtech 45/DNF 28 73,00 33
34 P- 380 Kalinowski, Stefan 45/DNF 29 74,00 34
35 G- 54 Gottke, Jan 45/DNF 30 75,00 35
36T K- 1 Williams, Christopher 45/DNF 45/DNF 90,00T 36T
36T R- 37 Polenov, Viktor 45/DNF 45/DNF 90,00T 36T
36T OE- 39 Bauer, Rudi 45/DNF 45/DNF 90,00T 36T
36T OE- 41 Münnich, Peter 45/DNF 45/DNF 90,00T 36T
36T L- 121 Virta, Olli 45/DSQ 45/DNF 90,00T 36T
36T L- 731 Sivula, Timo 45/DNF 45/DNF 90,00T 36T
36T H- 785 vanVliet, Dennis 45/DNF 45/DNF 90,00T 36T
36T S- 789 Lingons, Lars-Olof 45/DNF 45/DNF 90,00T 36T
36T S- 814 Rehn, Gunnar 45/DSQ 45/DNF 90,00T 36T

Notes