OBIB CH 2012 naujienos nr.2

OBIB CH 2012 naujienos nr.2

Ir ko tik nebuvo..Po įtemptų diskusijų pagaliau kelios valandos miego ir pirmoji varžybų diena.
Blokartai išrenkami, dalyviai surenkami, o vėjo tradiciškai kaip nėra taip nėra.
Net lengvasvorių lengvasvoriui – Antanui nelabai kas gaunas..
Tuo metu Nidoje kaip tik vyksta Stintapūkio šventė, visokie žaidimai, blynų kepimai ir stintos.. Blokartai tampa visuomenes nuosavybe ir išdidūs tėvai laksto paskui savo skraidančius trimečius – ot kokie jų vaikai dideli buriuotojai.
Galiausiai vėjas šiek tiek sustiprėja, kad galima leist į kova lengvasvorius: kova įtempta, kas važiavimą vis nauji lyderiai, tačiau vėjas toks silpnas, kad kartais net ir lengvasvoriai žaidžia paspirtukais… Tris ratus… Ir galiausiai plaukimas atšaukiamas….
Toliau neatlaiko estų nervai ir jie dingsta, dingsta kartu su jais ir teisėjai, nes be visų dalyvių čempionatas nevyks! O vėjas kaip  kyla taip kyla, todėl nusprendžiama rengt neoficialioji dalis, kurioje dalyviai surengia venuolika plaukimų, kuriuose po kelis kartus suplaukia visi nuo lengvasvorių iki toninių.. Tojana lengvasvoriai tiesiog skrieja, jiems nėra lygių, Bitlas maišo sekundes ir kankinasi su falstartais, net it toninis Aronas gauna progą pasidraskyt.. Taigi diena nusisekus, o rytoj žadami visokie uraganai, tad liūdna nebus..
Speciali padėka Tojana Team Arooonui, kuris puse dienos valė, platino, laisvino nuo sniego varžybų vietą.
Beje, sniegą valė ir teisėjas Vadimas.

Taip pat surinkta šlakelis informacijos: vengti melynojo bolido – būna sunku atsimint keliais ratais tave aplenkė konkurentai… 1, 2 gal ir tris kas prasileidęs buvo..
Blokartai dėl kuriu reikia kautis – raudonasis, pats naujausiais ir oranžinis, turintis koldunus!