OBIB CH 2012 naujienos nr.3

Paskutinė diena ir apdovanojimai

Taigi, kaip ir žadeta, po labai lėto šeštadienio išaušo labai šlapias ir vėjuotas sekmadienis.. Tad į kovą stojo visi sunkesni už lengvasvorius, kuriems gale irgi buvo pažadėti keli važiavimai, bet dėl laiko trūkumo nieko neišėjo. Vėjo pūtė nemažai – 11m/s ir daugiau, todėl buvo naudojamos pačios mažiausios burės(3 kvadr. m.), nors ir jos nepadėjo išvengti suktuku ir skrydžių į pusnis.. Dėl bjauraus oro ir lietaus varžybų trasa retkarčiais imdavo panašėti į baseina.. Dalyviai dar galėdavo pabėgti ir pasišildyti, o vargšai teisėjai visą laiką šalo ir šlapo trasoje..


Vėjui po truputį mažėjant prasidėjo eksperimentai su burėmis: vieni bandė didesnes, kiti rinkosi saugesnius variantus ir važiavo su mažensnėm..  Kas įneše truputį sumaišties ir įdomesniu vaizdu.. Pvz.: estas su 5 kvadratų bure pralošinėja visiems su 3kvadr. burytėmis. Galiausiai baigiami visi važiavimai, skaičiojami rezultatai ir paskelbiami rezultatai, kurie visai neblogi..
Tojana Team pasigrobia visą medalių komplekta su trupučiu: Algirdas Žižys užima pirmą vietą, Antanas antra, o Ignas su Arūnu iškovoja 3 vietas!

Visus rezultatus galite rasti čia:

REZULTATAI

O čia dar keletas Vadimo darytų nuotraukų:

NUOTRAUKOS

Straipsnis apie čempionata spaudoje:

LRYTAS

Lengvasvorių startai:

Ir trasos valymo darbai: