Princesės Sofijos taurė

MEDAL RACES
Gintarė finišavo – 3
Bendras rezultatas – 4
LASER RADIAL Medal Race PAKARTOJIMAS


Dabartinėmis žiniomis garsiojoje Princesės Sofijos regatoje Lietuvai atstovaus net 5 buriuotojai (nors gal tiksliau sakyt buriuotojos, nes jų ženkli dauguma).

Toliau atsiskleidžia ir Gintarės Scheidt DNS priežastys “Laser – Europacup 2012 – Torbole ITA” varžybose.

REZULTATAI  LASER RADIAL (MERGINOS)

REZULTATAI LASER STANDART (ROKAS)

Taigi, visiem pasidarė įdomu, kogėl gi Gintarė taip gerai plaukusi “Laser – Europacup 2012″ – nusiimė.
Atsakymas paprastas ir netgi užšifruotas pavadinime.
Minėtos varžybos tik Europos mastu, o Princesės Sofijos varžybos (kurioms dabar ruošiamasi) įteiktų jau ne Europos taurę, bet pasaulio (kas logiškai mąstant yra svarbiau).

Images: palyginimas.jpg

 

Kai “paslaptis” išaiškinta – galima sužinoti ir daugiau apie varžybas dėl kurių buvo paaukota Europacup taurė:

Daugiau nei renginys, tai tradicija” – taip šias varžybas įvardina patys organizatoriai.
Kiekvieną pavasarį daugiau nei tūkstantis buriuotojų iš 53 šalių susirenka į Maljorką sudalyvauti unikaliame renginyje, kur geriausios olimpinio lygio komandos susirungia su viltimi laimėti ir atsiimti Princesės Sofijos taurę.
Tai išskirtinės varžybos, beveik magiškos“. Palmos įlanka pasižymi idealiomis buriavimo sąlygomis kartu su šiltai pasitinkančiais Maljorkos gyventojais.
Tai varžybos, kurių nenori praleisti niekas (dėl to Gintarė ir paspruko iš Italijos), tai varžybos, kurių nugalėtoju trokšta tapti kiekvienas..

Ši, princesės Sofijos mecenuojama regata (pavadinimas ne šiaip parinktas), pasižymi ne tik dalyvių gausa, bet ir tuo, kad šiose varžybose daugeliui valstybių vyksta vidinė atranka į olimpiadą.

Taip pat svarbu paminėti, kad Lietuvai atstovauja ne tik garsiausia buriuotoja šalyje Gintarė Scheidt, bet ir kitos Lino Eidukevičiaus auklėtinės:
Viktorija Andrulytė (nominuota Metų buriuotoja bei Metų jaunoji buriuotoja)
Aušra Milevičiūtė (taip pat nominuota Metų buriuotoja)
bei Milda Eidukevičiūtė (nominacijos laukia kitam sezone..)

Ne paslaptis, kad varžybose dalyvaus ir Rokas Milevičius

Patikimi šaltiniai teigė, kad kol kas vyksta įtemptas pasiruošimas, o varžybos prasideda jau ne už kalnų (oficialiame tinklalapyje rašoma nuo kovo 31d. , bet pagal “šaltinį” plaukimai prasideda nuo balandžio 2d.)
Lietuvaitėms tenka kovoti su atšiauriomis ir negailestingomis Ispanijos krašto sąlygomis, nepakeliamas +20 karštis pasiemė ir aukų – skundžiamasi “degančiais” veidais, nežinia kokie sunkumai jų laukia toliau..

 

Belieka tik tikėtis, kad sunkios treniruotės išeis į naudą ir lietuvaitės (ar lietuvaitis) pasirodys itin gerai, o kas žino, gal ir nugalės legendinėje regatoje..

Wallpaper 04

REZULTATAI  LASER RADIAL (MERGINOS)

REZULTATAI LASER STANDART (ROKAS)

 

Už informaciją dėkoju Mildai bei Linui Eidukevičiams.