GERI REZULTATAI obbc Nidoje

Čempionato dalyviai pasibaigus varžyboms.

Baltijos šalių atvirasis čempionatas buvo sėkmingas “Tojana blokart Team”ir Nacionalinei buriavimo akademijai.  :vienas aukso ir keturi sidabro medaliai…

Pirmą dieną geriausiai važiuoti sekėsi Antanui, jis buvo pirmoje pozicijoje iš keturiu važiavimu du kartus buvo pirmas, vieną kart po itin blogo starto trečias ir viena kart antras.Pagrindunė Antano konkurentė Neringos sporto mokyklos auklėtinė Emilė itin stabiliai važiavo ir vos vieninteliu tašku atsiliko nuo jo. Paulius -jauniausias čempionato dalyvis( 10 metų)puikiai susiorientavo ir  sėkmingai laikėsi super lengvasvorių viduryje, Rūta žengianti pirmus žingsnius buriavime su kiekvienu važiavimu vis mažiau atsilikdavo nuo lyderių. Lengvam svorį sublizgėjo Dominykas Žižys, buvo pirmas pirmam važiavime , tik kiek perdegė ir antrą važiavimą prieš startą sugebėjo apsiversti ir liko gale, kiti važiavimai buvo neblogi ir bendroje įskaitoje liko antras.Justas niekaip nerado savęs, o ir vėjas jam buvo kiek per silpnas.Po pirmos dienos jis buvo 4-5. Vidutiniam svoryje šiais metais nieko nebuvo iš Tojana blokart team. Vairininkai peraugo arba nedaaugo svorio..Tad čia laisvai karaliavo Golubovskis. Sunkiam svoryje save  ir kitus itin prastais važiavimais stebino btlz tesugebėjęs bendroje įskaitoje likti penktas.Gustas juovavo  “Bitlas visiems parodė kaip nereikia važiuoti. Čia lyderis buvo Žižys, užtikrintais važiavimais beveik užsitikrinęs pergalę čempionate jau pirmą dieną. Toneriams atstovavo Aūnas-Aronas, jis užmezgė aštria kovą su Raul iš Estijos dėl antros – trečios vietos. Nepavejamas čia buvo Šeputa. Nepriklausomai,kaip startuodavo finišĄ jis kirsdavo atveždamas net iki rato artimiausiems konkurentams.

Antoji diena.Vėjo buvo gerokai daugiau gūsiais iki 10m/s. Pirmieji pradėjo superlengvosvoriai. Antanas prastai startavo ir niekaip negalėjo privyti pergalės skonį pajutusios Emilės, dar susikibo su Kipru iš Nidos ir pateikė protestą remiantis 11 taisykle, tačiau protesto nelaimėjo. Antram važiavime falšstartas ir nors ir finišavo antras pirmoji vieta išslydo .Puikiai važiavusi mergina vaikinus aplenkė ir tapo čempione. Lengvasvoriuose kartojosi pirmos dienos scenarijus .  Dominykas pirmą važiavimą lėkė puikiai , o antrajame padovanojo pirmą vietą Nidiškiui Kornelijui. Vietoje to,  kad startuoti sekundė į sekundę padarė niekam nereikalingą ratą prieš pat  starto linioją, tai nulėmė blogesnį finišą. Kornelijus tapo čempionu, Domas liko antras.Justas važiavo kur kas geriau nei pirma dieną, jis sugebėjo finišuoti pirmas ir nedaug trūko iki trečiosios vietos. Ši diena buvo geresnė ir Bitlui pirmam važiavime pirmas, antram trečias. Apmaudi Viliaus Bestausko  klaida , neužsidėtas šalmas-diskvalifikacija, leido Bitlui užkopti net į antrą vietą. Vilius liko trečias. Sunkesvoriuose itin sėkmingas Arūno finišas, kai keliomis sekundėmis aplenkė Romą garantavo antrą vietą. pirmas buvo Šeputa, trečias estas Raulis.

Buvo ir virtimų ir padangų sprogimų…

visus apžavėjo Nidos mero šau per apdovanojimus, ketiname patalpinti šią video medžiagą kiek vėliau.

 

TOP3 rezultatai (Vardas, pavardė, miestas,  vieta, taškų suma, atmetus 1 blogiausią važiavimą):

 

Super lengvasvoriai (iki 15 metų)

1. Emilė Mažeikaitė (Neringa) 2 tšk.

2. Antanas Gerasimavičius (Vilnius) 6 tšk.

3. Kipras Markuščenko (Neringa) 13 tšk.

 

Lengvasvoriai

1. Kornelijus Pupkus (Neringa) 7 tšk.

2. Dominykas Žižys (Vilnius) 11 tšk.

3. Armandas Kožemečenko (Neringa) 12 tšk.

 

Vidutinio svorio

1. Antanas Golubovskis (Neringa) 5 tšk.

2. Gediminas Petrauskas (Klaipėda) 8 tšk.

3. Martin Netz (Talinas) 12 tšk.


Sunkiasvoriai

1. Algirdas Žižys (Vilnius) 5 tšk.

2. Darius Gerasimavičius (Vilnius) 15 tšk.

3. Vilius Bestauskas (Klaipėda) 16 tšk.

 

Super sunkiasvoriai

1. Ilgaudas Šeputa (Klaipėda) 0 tšk.

2. Arūnas Maisiejus (Vilnius) 13 tšk.

3. Raul Nappa (Talinas) 14 tšk.

visi rezultatai ir video

Nacionalinė buriavimo akademija  dėkoja sponsoriams, kurie padėjo nuvykti į Nidą tai: CHARTER JETS

Skrydis