AMBERSAIL PRESTIŽINĖJE REGATOJE

Internationals ready to take on the Aussies

LR:: CYCA Commodore Howard Piggott, Simonas Steponavičius (“Ambersail),. Yoshihko Murase (KLC Bengalijos 7), Sebastienas Guyot – komandos lyderis (Peugeot banglentininkas), Nikolajus Lunven – kapitonas (Peugeot banglentininkas), Wade Lewis (Akatea) – Rolex / Daniel Foster

Nėr smagiau ryte pabudus svarbiausios metų pabaigos regatos naujienų skiltyje išvysti pažystamą veidą. Kas dar nežino jog Ambersail dalyvaus Sydney Hobart race pats laikas nusistatyti laikrodzius nes, iki starto lieka mažiau ir mažiau laiko.

Išskirtinis dėmesys daugiausiai iki starto įveikusiai jachtai Ambersail , tai pirma lietuviu jachta šioje ragatoje. Preskonferencijoje šis lietuvos pasiekimas išskiriamas, kaip vienas didžiausiųir malonių siurprizų.Lietuviai greta Japonų čia  dalyvauja pirmą kartą.

Simonas Steponavičius: “tai dalis  programos kurios metu jau varžytasi 12000 mylių ir tokiose prestižinėse regtase kaip Malta rolex cup, Fastnet ir kitose. Tai dar viena regata kurioje norisi įrašyti Lietuvos vardą.  Ji viena ryškiausių ir sudėtingiausių regatų, tiek fiziškai tiek taktiškai ir 18 lietuvių įveikę virš dvidešim tūkstančių myliu tikis jog  atšiaurios salygos ir stiprus vėjas bus palnkus VOR 60″ (iš peskonferencijos)

foto matosi SImo petys su mbersail klubo ženklu paimtai iš sail -word.

Reikia paminėti, kad be Ambersail dalyvauja dar du Vor 60 jachtos, tai Southern Excellence ir Merit.O viso apie 90 jachtų.

Linkime ltu 1000 kuo geriausio starto , būtinai pasiekti finišą ir kuo geresnio rezultato…..

lai vėjai bus palankūs,,,,

Daugia apie regatą galima skaityti www,vejo3.lt