info iš Trakų

Galvės taurės” rezultatai

Ketvirtadienį Galvės ežere tęsėsi „Galvės taurės“ regata. Startavo „Optimist“, „Laser“, „Finn“, „Laser 4,7″ klasės.

„Optimist“ klasės A laivyne pirmavo Kauno „Bangpūčio“ mokyklos auklėtiniai: pirmąją vietą užėmė Simonas Jeršovas, antrąją Radvilas Janulionis, trečią Kostas Stankus.

B laivyne pirmąją vietą užėmė „Bangpūčio“ auklėtinis Arminas Kijauskas, antrąją Šiaulių mokyklos auklėtinis Rimvydas Mažūnavičius, trečiąją „Bangpūčio“ auklėtinis Arūnas Daračius. Iš viso „Optimist“ klasėje plaukė 46 sportininkai.

„Laser 4.7″ klasėje varžėsi penki sportininkai. Pirmąją vietą užėmė Trakų buriavimo klubo auklėtinės Rugilė Meškaitė, antrąją Kotryna Kašėtaitė, trečiąją Naciolinės buriavimo akademijos auklėtinis Antanas Gerasimavičius.

„Finn“ klasėje varžėsi keturi sportininkai, tarp jų net ir Lietuvos buriuotojų sąjungos generalinis sekretorius Linas Tamkvaitis. Pirmąją vietą šioje klasėje užėmė Adomas Janulionis.lbs info

Labai neblogai sekasi visiems čia startavusiems NBA buriuotojams, kai kam tai pirmoji regata, Paulius V plaukia stabiliausiai B laivyne ir,po pirmos dienos buvo penktas, Neblogai suplaukė Elzė ir atidėtą plaukimą Gabrielė. Lazer trejulė savo vietoje. Kartais net sugeba kiek įsivelti į kovą su Bangpūčio merginomis, bet jos plaukia geriau, o ir inventorius, neslėpkime, kur kas geresnis.Tai tik sezono pradžia tikėkimės jaunuoliai vis gerins savo rezultatus.btlz