Rs feva čempionatas Italijoje Nr. 3

By Tatiana Gammacurta on 23 Jul 21-26 July 2013

2013 RS Feva worlds day 2Lietuvia plaukia vis geriau ir geriau . Merginų įgula stabiliai plaukusi visus tris plaukimus pateko į sidabrinį laivyną. Trijuose plaukimuose geriausias buvo antras startas. Pagerėjo darbas pavėjui.  Vaikinai liko ištikimi savo stiliui: du neblogi plaukimai ir po puikaus starto būtina apsiversti ir nebaigti distancijos. Jurgis , vienas jauniausių įgulos narių čempionate, sėkmingai kloja tvirtus pamatus ateities perglėms.detalūs rezultatai.

Šiandien startuoja finaliniai plaukimai. Dalyviai suskirstyti į naujus laivynus pradės kovą dėl apdovanojimų. Lyderiauja italai ir britai. Kas taps čempionu …? Atsakymas bus penktadienį. Lietuvių komandos pasirodymas jau dabar yra puikus. Buvo keliamas tikslas sudalyvauti ir nebūti gale. Patekimas į Sidabrinį laivyną yra puikus pasiekimas, turint omenyje , kad tik pradėta dalyvauti RS FEVA PROJEKTE ir realiai įgulos treniravosi tik devynias dienas (keturias Ispanijoje, tris Čekijoje, ir dvi Italijoje).

Sėkmingų startų ir finišų EMILEI ir GABRIELEI, ir kuo aukštesnės vietos bronziniame flote jauniausiam įgulos nariui Jurgiui ir Antanui.

p.s.

velgi sorry už klaidas