kas laukia rugsėjo mėnesį?

rugsėjis Lietuvoje regatų mėnuo:

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Šį savaitgalį rugsėjo7-8 tradicinėje “Marcinkevičiaus taurės” regatoje jachta “Tojana” startuos jaunimas -Ignas, Gintas ir veteranai, dėdė Romas ir Aronsijus .Vėjams vadovaus Naglis,  pergalių siekti padės pagyvenę jaunuoliai Kristis su Dovydu.  Paaiškės 470 Lietuvos čempionai -tikėtina atkakli kova tarp Emilio ir Andriaus, bei Jono ir Justo , gandai skelbia , kad ketina dalyvauti rekordinis 470 skaičius. Kaune vėl bus galima džiaugtis dvidiečių laivų varžybomis. Trakuose Trakų buriuotojų klubas rengs sezono uždarymo varžybas. Drauge su vasaros stovyklų auklėtiniais pakviesti pasivaržyti ir Nacionalinės buriavimo akademijos auklętiniai. tai bus puiki proga tęsti , dar per “Galvės taurės” regatą pradėtą klubų bendradarbiavimą, siekiant suaktyvinti vaikų buriavimą Vilniaus mieste ir regione. Vasaros stovyklos auklėtiniai varžysis dėl nemokamo kelialapio į kitų metų stovyklą, o Nba dalyvaus bendroje įskaitoje.

Nidoje rugsėjo 13-15 dienomis vyks lazer 4,7 Lietuvos čempionatas. Nba ketina vežti keletą auklėtinių . Tuo tikslu Dominykas bandys parengti lazerį varžyboms, kad pilai atitiktų saugumo reikalavimus(skirtingai nuo Jaunimo žaidynių),

Rugsėjo 20-22 dienomis vyks metų renginys Elektrėnų buriuotojų  klube “Poseidonas”-Lietuvos katamaranų čempionatas ir “Poseidono taurė”. Jau prasidėjo parengiamieji darbai , tvarkomi pastatai ir ruošiamosi katamaranų parkavimo ir nuleidimo vietos. Tikimasi sulaukti apie 15 katamaranų iš visos Lietuvos. LBS jau pagamino čempionatui skirtus medalius ir diplomus. Vienas organizatorių Elektrėnų savivaldybę itin palankiai vertina šia buriuotojų iniciatyva ir surengs iškilmingą atidarymo ceremoniją miesto centre, bei pakvies nugalėtojus į miesto šventinę sceną. “POSEIDONO ” taurėje varžysis optimistai, finn, lazer 4,7 ir laisvoji grupė. Tikimasi sulaukti optimistiečių iš Vilniaus ir Šiaulių, bei Kauno. Elektrėnuose pagausėjo finn klasės laivų ir nežiūrint to , kad stipriausi finistai tuo metu Nidoje varžysis dėl Lietuvos čempionų vardų, čia tikrai virs atkakli kova .

Rugsėjo 26-29 baigiasi Lietuvos buriavimo taurės varžybos . Kaune “Bangpūčio” taurėje dalyvaus gausus Nba burys. Norėtusi sezono pabaigoje matyti dar kiek aukštesnes pozicijas. Daugiausia tikimasi iš optimistiečių Pauliaus V. ir Pauliaus N., bei 4,7 Antano ir Dominyko, bei Justo. Šiose varžybose pirmą kart debiutuos su lazer 4,7 Rūta.