ar stebūklai nutinka?

Buriuotojai nori kurtis Rėkyvos ežero pakrantėje 2014-01-09

Buriavimo entuziastai nori įsikurti Rėkyvos ežero pakrantėje ir ją sutvarkyti. Būrys šio užsiėmimo mėgėjų kreipėsi į Administracijos direktorių Gedeminą Vyšniauską, prašydami leisti jiems įsikurti šalia gelbėtojų pastato.

Jie ieškojo vietos šalia jau prie ežero įsikūrusio jachtklubo, sporto mokyklos „Atžalynas“, kuri būtų tinkama buriuotojams pirmiausia dėl ežero gylio, ir nusprendė, jog tiktų minėta pakrantė. Buriuotojai ketina kurtis į asociaciją. Jie norėtų savo lėšomis atstatyti ten buvusį lieptą, kad galėtų šalia jo tvarkingai surikiuoti savo jachtas. Taip pat jie siūlė suremontuoti apgriuvusį gelbėtojų pastatą ir įsikurti jame kartu su gelbėtojais.

Dauguma buriuotojų – Rėkyvos seniūnijos gyventojai. Gyvendami šalia ežero ne tik norėtų užsiimti savo pomėgiu, bet kartu ir sutvarkytų ežero pakrantę minėtoje vietoje.

„Labai dėkojame už iniciatyvą ir ją palaikome. Kartu su Administracijos specialistais nuvažiuosime prie ežero ir apžiūrėsime situaciją vietoje, išsiaiškinsime savo galimybes padėti įgyvendinti jūsų norus. Tikiuosi, jog pradėję veiklą, pasiūlysite įdomių paslaugų ir gyventojams ar turistams“,- sakė Administracijos direktorius.

Buriuotojai kalbėjo, jog įkūrę asociaciją, ateityje rengtų projektus, ieškotų finansinių galimybių įrengti lauke sporto kompleksą, kad rėkyviškiai galėtų pasportuoti. Prie šių entuziastų jau ketina prisijungti ir vietiniai žvejai. Gyventojų iniciatyva džiaugėsi ir žadėjo bendradarbiavimą Rėkyvos seniūnas Deividas Petrolevičius bei Administracijos direktoriaus pavaduotojas Romanas Kančiauskas.