LIETUVOS 2014 ORC ČEMPIONATO-KLAIPĖDA JAZZ RACE REZULTATAI

“EXTREME” NAUJIEJI ORC ČEMPIONAI

 

Lietuvos ORC–Klaipeda Jazz Race 2014“
Baltic Sea, Klaipeda
12.06.2014 – 15.06.2014
Official results, group “Klubine-laisvoji grupe”

Head of RC_____________/Svetlana Dyachkova/

Yacht Helmsman & Crew 1
Start 14.06.2014 13:24
KV 14.06.2014 14:29:59
Inshore
2
Start 14.06.2014 14:45
KV 14.06.2014 15:35:40
Inshore
3
Start 14.06.2014 11:05
KV 14.06.2014 15:00:00
Offshore
Points Place Coefficients ORC
Place ET/CT Place ET/CT Place ET/CT
Aphrodite

Anatolij Dmitrisciuk (kapitan)

1

0,6831
=0h40m59s
0,7173
=0h43m02s

1

0,5944
=0h35m39s
0,6241
=0h37m26s

1

2,3575
=2h21m27s
2,4754
=2h28m31s

3,0 1 1,0500
Nika

Andrius Nikanorovas (kapitan)

2

0,7608
=0h45m38s
0,8293
=0h49m45s

3

0,6633
=0h39m47s
0,7230
=0h43m22s

2

2,3675
=2h22m03s
2,5806
=2h34m50s

7,0 2 1,0900
Banga

Alvydas Kalanavicius (kapitan)

4

0,7997
=0h47m58s
0,8637
=0h51m49s

2

0,6472
=0h38m49s
0,6990
=0h41m56s

3

2,4608
=2h27m38s
2,6577
=2h39m27s

9,0 3 1,0800
Joga

Stanislovas Butkevicius (kapitan)

3

0,7189
=0h43m08s
0,8339
=0h50m02s

5

0,7608
=0h45m38s
0,8825
=0h52m57s

5

2,4311
=2h25m51s
2,8201
=2h49m12s

13,0 4 1,1600
Terra

Gintaras Klemensas Kalonaitis (kapitan)

5

0,8647
=0h51m52s
0,8647
=0h51m52s

4

0,7944
=0h47m39s
0,7944
=0h47m39s

4

2,6797
=2h40m46s
2,6797
=2h40m46s

13,0 5 1,0000
Omega

Gintaras Zukauskas (kapitan)

dnc

—-

dnc

—-

—-

—-

16,0 6 1,0700
Gera Diena

Tomas Pestininkas (kapitan)

dnc

—-

dnc

—-

—-

—-

16,0 6 1,0800

 

 

Для подсчета результатов использована программа SailingRaces версия 1.9.14 : 01-03-2013 http://www.sailingraces.ru

Lietuvos ORC–Klaipeda Jazz Race 2014“
Baltic Sea, Klaipeda
12.06.2014 – 15.06.2014
Official results, group “ORC grupe”

Head of RC_____________/Svetlana Dyachkova/

Yacht Helmsman & Crew 1
Start 13.06.2014 16:00
KV 13.06.2014 17:25:09
Inshore, Time On Time
2
Start 14.06.2014 13:19
KV 14.06.2014 14:33:23
Inshore, Time On Time
 

3
Start 14.06.2014 14:40
KV 14.06.2014 15:48:37
Inshore, Time On Time

 

4
Start 14.06.2014 15:53
KV 14.06.2014 17:01:50
Inshore, Time On Time

5
D=19,5 m.m.
Start 15.06.2014 11:00
KV 15.06.2014 15:00:00
Offshore,

Time On Distance

Points Place Coefficients ORC
OFFSHORE-TOD

INSHORE- TOT

Place ET/CT Place ET/CT Place ET/CT Place ET/CT Place ET/CT

Extreme

Aistis Kalanavicius (kapitan)

2

1,1806
=1h10m50s
1,1949
=1h11m41s

1

0,9731
=0h58m23s
0,9849
=0h59m05s

1

0,8936
=0h53m36s
0,9044
=0h54m15s

3

0,9186
=0h55m06s
0,9297
=0h55m46s

3

2,0872
=2h05m13s
-1,1736
=-1h-10m-24s

10,0 1 602,0

1,0121

Jigy Jigy

Sarunas Sodeika (kapitan)

1

1,1692
=1h10m09s
1,1803
=1h10m49s

dnc

—-

2

0,9025
=0h54m09s
0,9111
=0h54m39s

1

0,8972
=0h53m49s
0,9057
=0h54m20s

2

2,0847
=2h05m04s
-1,1751
=-1h-10m-30s

12,0 2 601,8

1,0095

Keturi Vejai

Adomas Janulionis (kapitan)

5

1,3711
=1h22m15s
1,3847
=1h23m04s

2

1,0058
=1h00m20s
1,0158
=1h00m56s

3

0,9056
=0h54m20s
0,9146
=0h54m52s

2

0,9047
=0h54m16s
0,9137
=0h54m49s

1

2,0506
=2h03m02s
-1,2097
=-1h-12m-34s

13,0 3 601,9

1,0099

Tojana

Arunas Maisiejus (kapitan)

3

1,2744
=1h16m27s
1,2708
=1h16m14s

4

1,0992
=1h05m57s
1,0961
=1h05m45s

4

0,9836
=0h59m00s
0,9808
=0h58m50s

4

0,9667
=0h58m00s
0,9640
=0h57m50s

5

2,2128
=2h12m46s
-1,0670
=-1h-04m-01s

20,0 4 605,5

0,9972

Prus Primo

Gintaras Chomentauskas (kapitan)

4

1,3233
=1h19m23s
1,2890
=1h17m20s

3

1,0894
=1h05m21s
1,0612
=1h03m40s

5

1,0261
=1h01m33s
0,9995
=0h59m58s

5

1,0400
=1h02m24s
1,0131
=1h00m47s

4

2,2139
=2h12m50s
-1,1482
=-1h-08m-53s

21,0 5 620,7

0,9741

 

 

Для подсчета результатов использована программа SailingRaces версия 1.9.14 : 01-03-2013 http://www.sailingraces.ru