optieuročempas baigėsi

French sailor Enzo Balanger (FRA 2454) who won the Boys Optimist European Championships 2014 on Dublin Bay.

Europos čempionatas Airijoje baigėsi. Sunkios oro sąlygos: rūkas ir permainingas vėjas pateikė didelius išbandymus sportininkams. Nacionalinės buriavimo akademijos auklėtinis Simonas Jeršovas sidabriniame laivyne užėmė 16 vietą.

Geriausiai iš Lietuvių pasirodė Vilnietis Radvilas Janulionis atstovaujantis Kauno “Bangpūčio” klubą , jis pateko į auksinį laivyną ir bendroje įskaitoje liko 44.

čempionatą laimėjo Pranūzijos atstovas Enzo Balanger. antras liko švedas Kasper Nordenram, trečias singapūrietis Daniel Ian Toh. l

Čempionatas atskleidė , kad Lietuvos sportininkai gali puikiai konkuruoti su geriausiais jaunaisiais europos buriuotojais Karolis vieną plaukimą buvo trečias , Simonas finišavo šeštas. Lenkai , kurių atrankose reitingo taškus skaičiuojasi lietuvaičiai buvo aukštesnėse pozicijose,o burių konkurencinėje kovoje sėkmė lydėjo Jushak .