Sarema taurėje lietuviai pirmi

984162_910713632291877_6010532247062801723_n

Buriuotojai Simonas Jeršovas ir Gabrielė Petraitytė tęsia sėkmingą sezoną. Estijoje vykusiame “RS Feva” klasės varžybose Sarema taurei laimėti jie buvo pirmi. Varžybose dalyvavo 20 rs feva jachtų iš Estijos, Airijos, Lietuvos. Oro sąlygos buvo sudėtingos – gūsingas vėjas ir lietus pylė kaip iš kibiro. Lietuvių įgula – S. Jeršovas ir G. Petraitytė tris kartus finišavo pirmi ir du kartus liko antri. Lietuvių merginų įgulai – Elzei Matijošiūtei ir Daumantei Petraitytei varžybos nebuvo tokios sėkmingos, tačiau joje sportininkės galėjo lavinti savo buriavimo įgūdžius.

Lietuvos atstovai pirmą kartą dalyvavo estų rengiamose “RS Feva” klasės varžybose. Šioje šalyje “RS Feva” klasė propaguojama jau penkerius metus ir yra perspektyvi ir auganti.

Lietuvių komandos šiais metais ketina dar dalyvauti atvirame Olandijos “RS Feva” čempionate ir “Volvo” taurės “RS Feva” varžybose Didžiojoje Britanijoje.

Rugsėjo mėnesį tikimasi pamatyti ir Estijos sportininkus Elektrėnuose vyksiančiose “RS Feva” varžybose – pirmajame atvirame Lietuvos “RS Feva” čempionate. Jame ketina dalyvauti ir sportininkai iš Rusijos, Čekijos ir Didžiosios Britanijos.