PIRMAS MEDALIS LASER ČEMPIONATE

 
Varžybos vyko keturias dienas. susirinko pajėgiausi Lietuvos buriuotojai , taip pat kaimynai iš Karaliaučiaus. NBA atstovavo Antanas Gerasimavičius, Dominykas Žižys ir debiutantai laser laivais Justas-Saviniju Petrulis ir Albertas Valečka
Oro sąlygos buvo gan sudėtingos . stiprus vakarinių krypčių vėjas trečiją dieną gūsiais iki 15 m/s.
Olimpinė kandidatė Viktorija Andrulyte užtikrintai laimėjo laser radial klasėje, įrodydama, kad šiuo metu yra geriausia Lietuvoje.  . II Milda Eidukevičiūtė, III Aukse Dvilavičiutė (Visos Bangpūčio klubo auklėtinės)
Laser standart neaplenkiamas buvo Olimpinis kandidatas Karolis Janulionis (Bangputys) antras L.Rimšas (sailcoath) ir trečias M,Marozas (Nidos sporto mokykla)

Laser radial vaikinų įskaitoje I Mantvydas Černiauskas, antras Marius Eidukevičius  trečias Vėjas Pajarskas ((visi bangputys)

Vėjas atšventė savo gimtadienį…Sveikiname…!!!!!!. Jo draugai originaliai papuošė sportininko laser


. Jauniausių 4.7 laser klasėje vyko atkakli kova ir tik paskutinę dieną sužinojome prizininkus ir nugalėtojus
vaikinų grupėje:

I . A.Rutkauskas

II K.Stankus  (abu Bangputys)

III A.Gerasimavičius (Nacionaline buriavimo akademija.)


Merginu grupeje uztikrintai nugalėjo P.Pekunaite( Žiemys), II A. Burbulytė
 III U.Pajarskaitė( abi bangputys)

Burlenčiu Rsx klaseje be konkurencijos laimėjo olimpietis Juozas Bernotas. Antras Buvo M.Juodeška trečias liko V.Celiešius

  Juozas ore….

kaip sekėsi NBA vaikinams

Antanas labai stabiliai pradėjo varžybas, Pirmą dieną po dviejų plaukimų buvo  antroje pozicijoje. Kiek sunkiau sekėsi antrą dieną nurimus vėjui . Trečioji diena buvo permaininga finišuotya antroje pozicijoje  , o apmaudi klaida ir techninės problemos neleido finišuoti, Septintas plaukimas vyko gerai iki trečio ženklo, tačiau praradus koncentraciją  sportininkas apvirto ir dar užplaukė ant ženklo, Tai kainavo antros pozicijos praradimą ir teko finišuoti tik ketvirtoje vietoje. Paskutinis plaukimas prasidėjo sėkmingu startu ir kiek per ilgai uzsibuvus viename šone į priekį teko praleisti Pauliną , kuri sėkmingai pasinaudojo vėjo pasisukimu. Antroje laviruotėje kelios klaidelės ir praleistas Kostas, Na o pavėjui dar ir Airidas, vėl finišuota ketvirtoje pozicijoje, Antanas iškovojo trečią vietą vaikinų įskaitoje . Tai pirmas toks Aukštas NBA pasiekimas respublikos čempionatuose laser 4.7 klasėje.

Šiemet kur kas geriau sekėsi ir Dominykui, nors pirma diena sportininkui klostėsi itin nesėkmingai- techninės prioblemos neleido baigti distancijos. Kitos dieno buvo daug geresnės ir Dominykas plaukė laivyno viduryje, bei sugebėjo finišuoti ketvirtas.

 

Jaunieji Albertas ir Justas susipažino su ekstremalaus buriavimo įpatumais , nors varžybose pavyko suplaukti vos kelis plaukimus , bet praktikos ir patirties įgyta nemenkos. Kuršių marios vaikinam atsiskleidė visu grožiu. Smagu , kad nieko nesulaužėme ir nesuplėšėme, saugiai padedami trenerio L.Grabnicko ir A.Patašiaus vaikinai pasiekė krantą.

detalūs rezultatai