NBA skelbia naujų narių priėmimą

nba_logo2.jpg

Nacionalinė buriavimo akademija (NBA) skelbia naujų narių priėmimą.

Mokome buriuoti vaikus, jaunimą ir suaugusiuosius.

Teoriniai ir fizinio pasirengimo užsiėmimai šaltuoju metu vyksta krante, orams tapus tinkamiems treniruotis lauke ir vandenyje, buriuojama Elektrėnuose ir Trakuose. Vasarą vaikams organizuojamos buriavimo stovyklos Minijos (Mingės) kaime (Šilutės raj.). Kelis kartus per metus vaikų grupės vyksta į įvairias buriavimo stovyklas ir varžybas Lietuvoje ir užsienyje (Lenkijoje, Čekijoje, Ispanijoje, Italijoje,Prancūzijoje). Vaikų saugumu rūpinasi patyrę treneriai.

Mes ugdome tikrus, drąsius ir atsakingus piliečius.

Kviečiame prisijungti!

Kontaktai:
Darius (Bitlas) Gerasimavičius, tel. +370 602 17070
el. p. bitlas@minija.com

Ledrogių čempionatas vyks Elektrėnuose

 

Ledrogių čempionatas vyks Elektrėnuose

Dėl geresnių ledo sąlygų ateinantį savaitgalį, 8–9 dienomis, ledrogių čempionatas vyks Elektrėnuose. Varžybose kviečiami dalyvauti visi Lietuvos ir užsienio ledo jachtų klasių (Ice-Optimist, DN, Ice-Blokart) buriuotojai. Varžybos vykdomos pagal JAV „National Iceboat Authority“ buriavimo taisykles, suderintas pagal IDNIYRA (jas rasite varžybų nuostatuose).

Neturintieji savo inventoriaus galės išsinuomoti „Ice-Blokart“ ledroges su 3.0, 4.0 ir 5.5 kv. m. burėmis (dėl galimybės teirautis el. p.: matas@irklakojis.lt arba tel. 8 618 81957).